Udowodniono: obraz i rzeźbę można połączyć!

Stworzenie obrazu to trudne zadanie nawet dla doświadczonego artysty. Stworzenie rzeźby z kamienia jest chyba jeszcze trudniejszym wyzwaniem. Jednak połączenie umiejętności malowania i rzeźbienia w jednym dziele sztuki na pierwszy rzut oka jest zadaniem niemożliwym do wykonania! Ale nie dla naszych kreatywnych dzieci :)))

Centrum Spilno Hub Katowice zaprosiło uczniów Szkoły Podstawowej nr 22 na mistrzowskie zajęcia z wykonywania obrazów z wykorzystaniem ozdobnych kamyków. Dzieci mogły samodzielnie wybrać swoich ulubionych bohaterów i stworzyć niepowtarzalny obrazek.

Dziękujemy Centrum Spilno Hub Katowice za niepowtarzalną możliwość rozwijania umiejętności i zdolności oraz po prostu miłego spędzania czasu razem z uczniami innych szkół. Dziękujemy organizatorom za tak ciepłą i troskliwą opiekę nad nami.

Zobaczymy się ponownie!

*** Wyjście było możliwe dzięki wsparciu UNICEF.