Kiedy pisanie naprawdę sprawia przyjemność!

3 października ukraińscy uczniowie szkoły odwiedzili Centrum Spilno Hub w Katowicach, gdzie mieli okazję zaprojektować niepowtarzalne arcydzieła za pomocą długopisu do drukowania 3D :)) Angry birds, bohaterowie z bajek, telefony komórkowe, stojaki na telefony i tablety, bukiety kwiatów, okulary „przeciwsłoneczne”, roboty, motyle, a nawet kanapka z serem! – to wszystko jest efektem żmudnej pracy dzieci!

Podczas zajęć uczniowie poznali polskie i ukraińskie dzieci z innych szkół. Miło jest wiedzieć, że inni Ukraińcy w Katowicach są bardzo blisko, a wsparcie można uzyskać także od polskich kolegów.

Dziękujemy Centrum Spilno Hub za tak wspaniałą możliwość uczestniczenia w warsztatach, za ciepłą i przyjazną atmosferę. Wasza praca na rzecz integracji Ukraińców jest bardzo ważna.

Na pewno przyjedziemy ponownie!

***Wyjście odbyło się dzięki wsparciu UNICEF.