Powitanie lata

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 22 w Katowicach odwiedzili Festyn „Powitanie lata”, gdzie wspaniale i pożytecznie spędzili czas.

Organizatorzy dla wszystkich mieszkańców dzielnicy Załęże przygotowali wiele ciekawych konkursów, występów, zabaw i niespodzianek. Dzieci były szczególnie zainteresowane występami zespołu Roco i Colino, a także wychowanków „Studia Piosenki”. Na gości festynu czekało wiele ciekawych niespodzianek: Dmuchowy art, kolejka szynowa ciężarówki, wata cukrowa, popcorn, grill i wiele innych atrakcji.

To było duże i atrakcyjne wydarzenie. Serdeczność organizatorów, duża ilość życzliwych mieszkańców dzielnicy Załęże, przepiękna pogoda – to wszystko złożyło się na wspaniałą całość.

***Wyjście szkolne było możliwe dzięki wsparciu UNICEF.