Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

Inauguracja roku szkolnego 2021/2022 rozpocznie się 1 września o godzinie 9:30 zbiórką na boisku szkolnym. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udadzą się:

• uczniowie klas I – III do sali gimnastycznej na uroczystą akademię (ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną uczniom klasy pierwszej towarzyszyć może 1 opiekun/rodzic). Po części artystycznej odbędą się spotkania w salach lekcyjnych z wychowawcą,
  • uczniowie klas IV – VIII do sal lekcyjnych zgodnie z ustalonym harmonogramem wejść:
    • klasa 4 – wejście główne do s. 19,
    • klasa 5 – wejście tylne/ od strony stołówki/ do s. 9,
    • klasa 6 – wejście tylne/ od strony stołówki/ do s. 4,
    • klasa 7 – wejście tylne/ od strony szatni/ do s. 20,
    • klasa 8 – wejście tylne/ od strony szatni/ do s. 15.

W częściach wspólnych szkoły (korytarze, toalety, sala gimnastyczna) wszyscy zobowiązani są do noszenia maseczek i zachowania bezpiecznej odległości. Przy wejściu do budynku wszyscy zobowiązani są do dezynfekcji rąk.

Do szkoły przychodzi wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów sugerujących chorobę zakaźną. Nie może przyjść, jeżeli przebywa w domu z osobą będącą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sam jest objęty kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.