Próbne egzaminy ósmoklasisty już dostępne na dyktanda.pl

Udostępniamy dla wszystkich chętnych uczniów bezpłatne próbne egzaminy, które zostały przygotowane przez doświadczonych egzaminatorów, w taki sposób, aby odzwierciedlały standardy egzaminacyjne.

W ramach próbnych egzaminów, będziecie mieli możliwość rozwiązać 18 arkuszy z języka polskiego oraz 16 arkuszy z matematyki. W ten sposób, możecie sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w praktyce, co pozwoli w lepszym stopniu przygotować się do egzaminu ósmoklasisty.

W ramach próbnego egzaminu ósmoklasisty, uczniowie zmierzą się z różnymi formami pytań, w tym zarówno pytaniami otwartymi, jak i zamkniętymi.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Sprawdź swoją wiedzę i umiejętności już teraz, biorąc udział w próbnym egzaminie ósmoklasisty i zyskaj pewność siebie przed oficjalnym egzaminem.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Dyktanda.pl i Mathematics.live