Budżet Obywatelski. Projekt prac remontowych

W dniach od 7 do 20 września 2020 trwało elektroniczne głosowanie w ramach siódmej edycji Budżetu Obywatelskiego. Każdy mieszkaniec Katowic, bez względu na swój wiek, mógł zagłosować na stronie www.bo.katowice.eu na projekty, które jego zdaniem będą najlepiej służyły lokalnej społeczności. My sami zachęcaliśmy naszych uczniów i ich rodziców do głosowania na projekt L7/02/VII Prace remontowe załęskich przedszkoli i szkół (MP 26, 30, 39, SP 20 i 22), który przewiduje przeprowadzenie prac remontowych oraz zakup nowych mebli i dodatkowych elementów w naszej szkole.

Miło nam poinformować, że projekt ten wygrał w tegorocznej edycji! Dzięki Waszym głosom nasza placówka otrzyma 50 000 zł na przeprowadzenie prac remontowych oraz zakup nowych mebli! Wszystkim, którzy brali udział w głosowaniu serdecznie dziękujemy!